Ogłoszenie o sprzedaży

Zdjęcie domPrzedmiotem ogłoszenia jest wykonanie prac rozbiórkowych budynków drewnianych o wymiarach ok. 6x8 i 2x3 m położonych przy ulicy Małobrzeskiej 26 w miejscowości Łomazy. Stan budynków przedstawiono na zdjęciach.

Materiały pozyskane z rozbiórki stanowią własność wykonawcy prac. Do obowiązków należy także uprzątnięcie wyrównanie terenu.

 

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert z ceną zakupu w sekretariacie Urzędu Gminy Łomazy lub elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27 maja 2022 r.

 

Spośród ofert zostanie wyłoniona oferta z najwyższą ceną (cena minimalna 3 000 zł).

Jeżeli nie będzie można wybrać najkorzystniejszej oferty z uwagi na to, że dwie lub więcej ofert przedstawiają taki sam bilans cenowy oferenci, którzy złożyli te oferty zostaną wezwani do złożenia w terminie określonym przez Urząd Gminy ofert dodatkowych.

 

Szczegółowe informacje w Urzędzie Gminy Łomazy, Plac Jagielloński 27, 21-532 Łomazy,

tel. (83) 3417 069, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Zdjęcie dom

 

 

Zdjęcie dom

 

Zdjęcie dom

 

 

dom z bala na sprzedaż